50ste Novembervieren Wedstrijd

03 november 2019
Inschrijving is gesloten
Terug

014: HG 4*

Heren gevorderde dubbelvier-met
13 inschrijvingen
Gyas
GYA
 Hoop/Proteus
HOO
 Laga 1
LAG
Roeier
  • b: Branco Amelink
  • 2: Kimo Berenschot
  • 3: Ties Talsma
  • s: Luuk Adema
 
  • b: Edwin van Tongeren
    PRO
  • 2: Fengwei An
  • 3: Tim Geraedts
    PRO
  • s: Mitch Geraedts
 
  • b: Haig Eyskens
  • 2: Casper Mulder
  • 3: Lars Lipman
  • s: Wouter van der Meer
      
Stuur
  • Anniek Buiskool
 
  • Liselot Pelle
 
  • Loles Hoogerland
      
Boot
  • Zwoerd
 
  • Onbekend
 
  • J.W. ter Haar
      
Coach
  • Emma Corbijn van Willenswaard
  • Baukje Zaaijer
  • Vincent de Vegt
  • Rogier Blink
  
  • Marieke Mulder
  • Dennis Kuijk
  • Francesco Fossi
  • Jimmy Iliohan
Laga 2
LAG
 Leythe/Njord/Jason/Hertog
LEY
 Nereus
NER
Roeier
  • b: Willem Ooink
  • 2: Diederik Adema
  • 3: Tiis van der Werf
  • s: Ids van der Werf
 
  • b: Jaap Noordman
  • 2: Jonathan Katzman
    NJO
  • 3: Robert Pluymert
    JAS
  • s: Julius van Hulst
    HER
 
  • b: mees wiersma
  • 2: Stan de Ronde
  • 3: Carl Russchen
  • s: Victor van Meer
      
Stuur
  • Fenna van Aarle
 
  • Katie van der Wouden
    NJO
 
  • Juan de Rooij
      
Boot
  • A.J. Bazuin
 
  • Grobbendonk
    HER
 
  • Onbekend
      
Coach
  • Mees van Nierop
  • Cas Sunderman
  • Jelle Van Haasteren
  • Francesco Fossi
 
  • Oda Schelhaas-van Gorkom
    HER
  • Ed Maan
 
  • Joeri Bruschinski
  • Diederik Simon
Njord/Argo/Rijnland/Proteus
NJO
 Okeanos
OKE
 Proteus
PRO
Roeier
  • b: Lucas Veldmaat
    RIJ
  • 2: Luuk Achterberg
    ARG
  • 3: Niels Boonstra
  • s: Stefan van den Toorn
    PRO
 
  • b: Benjamin Koet
  • 2: Dries Beer
  • 3: Jordy van der Meyde
  • s: Mathijs Oggel
 
  • b: Lucas Kluiters
  • 2: Tom Ooms
  • 3: Jarem Hinsenveld
  • s: Chris van der Hoorn
      
Stuur
  • Arlette de Vegt
    ARG
 
  • Seef Dahbour
 
  • Jaep Koning
      
Boot
  • Onbekend
 
  • Fourmidable
 
  • Contract
      
Coach 
  • Rick van den Herik
    AMS
 
  • Marius Franx
  • Victor Waegenaere
  • Rik Busschers
  • Ian Berkel
  • Hendrik Jan Kruijsse
  • Erik Wachter
  • Hugo de Thouars
  • Tim van Duivenbode
  • Gerald van der Geugten
  • Arden Timmermans
  • Dennis Bohm
  • Pieter van Bentum
  • Stephanie van der Lugt
  • Gijs van der Gugten
Ruder Club Zurich/Njord
RCZ
 Skadi 1
SKA
 Skadi 2
SKA
Roeier
  • b: Yves Studer
  • 2: Piotr Bojka
  • 3: Stéphane Faivre
  • s: Ueli Isenschmid
 
  • b: Hilmar Verbeek
  • 2: Huub Stassen
  • 3: Till Wichmann
  • s: Leander Geschiere
 
  • b: Abel Westland
  • 2: Sven Dogger
  • 3: Ruben van Streun
  • s: Sebastiaan Pach
      
Stuur
  • Iris Toepoel
    NJO
 
  • Harm-Jan Tuntler
 
  • Gijsbert van der Heijden
      
Boot
  • C.G.J. Hilderink
    DUD
 
  • Onbekend
 
  • O.A. Waterlander
      
Coach
  • Robert de Rooij
    SCP
 
  • Lieke Otten
    LAG
  • Maurits Hondmann
  • Pepijn Hamers
  • Michael de Vries
 
  • Stijn Karst
    NER
  • Thijs van Luijk
  • Maarten Stinenbosch
  • Maud Hamers
  • Otto Koppius
Skøll
SKO
    
Roeier
  • b: David Laseur
  • 2: Brecht van Kuijk
  • 3: David van Velden
  • s: David Kampman
    
      
Stuur
  • Julia Groenveld
    
      
Boot
  • Idunn
    
      
Coach
  • Steffen de Vries
  • Paul Hartog
    WIL
  • Michiel Moerman
  • René Hillege
  • Aranka van Wesemael
  • Tim Kortlever
    

Acties

Terug