Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
Uitslagen zijn beschikbaar
Terug

019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)

Lichte heren eerstejaars acht
12 inschrijvingen
Asopos
ASO
 Euros
EUR
 Gyas
GYA
Roeier
  • b: Ruud Visser
  • 2: Jeroen Holtz
  • 3: Bastiaan Kuiper
  • 4: Maarten van Lemmen
  • 5: Javier Tromp
  • 6: Stefan Brandt
  • 7: Bonno Muller
  • s: Lucas Hoedemaker
 
  • b: Jasper Kessels
  • 2: Maurits Mul
  • 3: Jelmer van Hoek
  • 4: Roy Maaskant
  • 5: Berend-Jan te Booij
  • 6: Bram Poortman
  • 7: Martijn van den Berg
  • s: Kay van Wieringen
 
  • b: Tom te Rijdt
  • 2: Rob ter Burg
  • 3: Alexander Kemmink
  • 4: Rick Huizinga
  • 5: Jelte ter Braake
  • 6: Kristof Joosten
  • 7: Niek van Wattum
  • s: Stijn Meijssen
      
Stuur
  • Judith Bakker
 
  • Lilian van Oosterhout
 
  • Nynke Hoogsteen
      
Boot
  • Cees van der Boon
 
  • De Sont
 
  • Dieverdoatsie
      
Coach
  • Koen van Rijn
  • Eise van Oijen
  • Sophie Starren
  • Daan Kuhlemaijer
  • Femke Stegwee
  • Bas van Veen
  • Jolmer van der Sluis
    ARG
 
  • Joost van Smoorenburg
  • Manon Moll
  • Anne Koning ter Heege
  • Stefan van Haren
  • Johan Leferink
  • Arne Hendriks
    THE
 
  • Ritten Roothaert
  • Sverre Brok
  • Tessa Kiers
  • Hans Bleijswijk
Laga
LAG
 Nereus
NER
 Orca
ORC
Roeier
  • b: Bart de Vries
  • 2: Alexander Serraris
  • 3: Mees Vanderbroeck
  • 4: Thijs Elfferich
  • 5: Koen Wattel
  • 6: Tiis van der Werf
  • 7: Niels van Vliet
  • s: Willem Ooink
 
  • b: Carl Russchen
  • 2: Jorrit van Houts
  • 3: Mees Wiersma
  • 4: Ole Nissen
  • 5: Pieter Lubbe
  • 6: Stan de Ronde
  • 7: Rolf Paanakker
  • s: Victor Van Meer
 
  • b: Tim Kamsma
  • 2: Joppe Kips
  • 3: Maxim Landweer
  • 4: Bento Noldus
  • 5: Gijs Vellekoop
  • 6: Bastiaan Ijsselstein
  • 7: Jonatan van Dongen
  • s: Thijs Rijnders
      
Stuur
  • Reinet Hagen
 
  • Juan de Rooij
 
  • Marije Koks
      
Boot
  • J.B. Struwe
 
  • Onbekend
 
  • Windkracht 8
      
Coach
  • Bart Asberg
  • Jelle Ammerlaan
  • Lars van Heugten
  • Minke Gabriels
  • Francesco Fossi
 
  • Timo van Wittmarschen
  • Stijn Karst
 
  • Niek Dechering
  • Sjoerd Banken
  • Tessa Reitsma
  • Maarten Jongh
Phocas
PHO
 Proteus
PRO
 Skadi
SKA
Roeier
  • b: Joost Swaving
  • 2: Joost van Jaarsveld
  • 3: Lambertus Bosveld
  • 4: Emiel Fleer
  • 5: Rik van Geffen
  • 6: Koen Stoetman
  • 7: Sjoerd Mulder
  • s: Thijs De Vos
 
  • b: Pieter Jongepier
  • 2: Sidi Ruis
  • 3: Stein Glastra
  • 4: Chiel van Baardwijk
  • 5: Winter Oostwoud
  • 6: Tom Ooms
  • 7: Bram Schalkwijk
  • s: Vincent Kuijs
 
  • b: Bart Braam
  • 2: Tom Prevaes
  • 3: Jochem Stoop
  • 4: Matthias Pach
  • 5: Wouter van Heusden
  • 6: Martijn Verschueren
  • 7: Maxim Den Boogert
  • s: Nils de Haan
      
Stuur
  • Inga Szweryn
 
  • Mina Boogaard
 
  • Franciska Vroegindeweij
      
Boot
  • Waalhuiler
 
  • Raad & Daad
 
  • C.F. Oosterloo
      
Coach
  • Olmo de Boer
  • Mark Eggink
  • Luc Heurneman
  • Glenn Ludwig
  • Anne Orlebeke
  • Kasper Faber
 
  • Tom Dijkhuis
  • Judith van Os
  • Edwin van Tongeren
  • Jolien Heddes
  • Paul Vroegindeweij
 
  • Floris Hondmann
  • Pepijn Verploegh
  • Auke van van Onna
  • Dion van Schie
Skøll
SKO
 Thêta
THE
 Triton
TRI
Roeier
  • b: Lucas Jonk
  • 2: Koen Beijersbergen
  • 3: Jochem Zonneveld
  • 4: Guus van Wezel
  • 5: Samuel Nijhuis
  • 6: Jur Dusseldorp
  • 7: Martijn Admiraal
  • s: Tim Vonsée
 
  • b: Mees Fabel
  • 2: Dirk van Galen
  • 3: Bo Fuentes
  • 4: Rik Weersink
  • 5: Daan Zwerus
  • 6: Huub Hoeksema
  • 7: Brian Poll
  • s: Gijs Leemrijse
 
  • b: Gijs Bartholomeus
  • 2: cas van Loon
  • 3: Jelle Verschuure
  • 4: Jaap van Trijp
  • 5: Lars Bakker
  • 6: Koen J. P. van der Boog
  • 7: Thomas Beelaerts van Emmichoven
  • s: Martijn van Beusekom
      
Stuur
  • Julia Groenveld
 
  • Manouk Groels
 
  • Ragna Hoogenboom
      
Boot
  • Oud Skøll
 
  • Thêtanium
 
  • Wim Cornelis
      
Coach
  • Joris Diepeveen
  • Joris de Graaf
  • Josia Bruggen
  • Marjolein Gevers
  • Laura de Wal
 
  • Simone van der Lugt
  • Ruud Dingemans
  • Julia van Agtmaal
  • Roeland van Witzenburg
 
  • Mats Vervoorn
  • Luuk van den Boomen
  • Jordi de Graaf
  • Dionne Houtzager
    PRO
  • Niels van der Zwan
    WIL

Acties

Terug