Let op: Voor inschrijvingen voor de Paul Veenemans Prijs: Vermeld bij de “extra vragen” duidelijk aan welke onderdelen wordt meegedaan, en in welk boottype wordt geroeid (1x of 2-). Bij de 2- de roeipartner vermelden, en bij de veteranen de leeftijdscategorie

Aegon NKIR 2017

09 december 2017
Inschrijving is gesloten

Inschrijvingen

69 uitgeschreven nummers
1127 inschrijvingen

011: J16

104 inschrijvingen
Reinier Aalders, Chris Albers, Tycho Ambachtsheer, Syb Andringa, Joost van Asperen, Yoshi Azimullah, Jelle Bakker, Ruben Barkey, Omri Blankestijn, Lancelot Bloemen, Ruben Blokhuis, Karel van Bodegom, Matthijs Boschhuizen, Jens van Brakel, Wouter Breedveld, Bauke van Breukelen, Wieger van Breukelen, Severin Broekman, Mees Buiskool, Quinten de Cocq, Bart van Delden, Melle Delfgaauw, Rik Dijkman, Quintus Dingeldein, Idwêr Doldersum, Sybren van Doorn, Nikolai van den Dungen, Hendrik van Ee, Jelle van Efferen, Joep Eijkens, Niels Elshove, Arend van Gog, Manus Gribnau, Sil Groothuis, Bouke Hoekstra, Julius van Hulst, Rombout Jansen, Lucas Keijzer, Pim Kloet, Sybe Kolff, Merlijn Kools, Thyme Koudijs, Ruben Kouwenhoven, Jort Kroeze, Wout Kruithof, Ole Kuppens, David Laseur, Siem Leliveld, Pepijn Lerou, Enno van Lingen, Dies Lochtenberg, Hidde Lycklama, Joost Magermans, Maxim Meijerink, Joost Meinesz, Cedric Melching, Yannick Melching, Guus Mollee, Tomba Morreau, Wietse Morreau, Robbe Mourits, Jack Mulder, Jonas Mulder, Jelle Muller, Igor Nienhaus, Mees van Nierop, Jaap Noordman, Jorrit Oelderik, Dirk-Jan van Ommeren, Rinse van der Oord, Martijn Oortwijn, Aldo Pantano, Robert Pluymert, Casper Pronk van Hoogeveen, Joost Reintjes, Niels Reintjes, Pepijn Reyn, Douwe Rigters, Martijn Ronk, Julius Rupert, Douwe Ruttenberg, Olaf Schippers, Misha Schmidt, Joost Schwarz, Jasper Simons, Tim Sinnema, Hugo Snelder, Wart Stor, Maarten Stork, Diederik Stuijfzand, Alexander Suyver, Luco Vaarhorst, Bas In 't Velt, Jan Huib Veninga, Maarten Veninga, Maarten Vester, Wouter Vos, David Westermann, Huib Wibbelink, Max Wijnand, Dominique van Wijngaarden, Luc Willemsen, Jaap Worm, Maarten Worm

014: DG

86 inschrijvingen
Emma van Amersfoorth, Pien Barnas, Juliette van Beek, Flora den Bieman, Anouk Bonke, Emma Boswinkel, Anneke van den Brink, Honorine van den Broek Obrenan, Danielle Bruel, Lisanne Buis, Femke Coops, Floor Davids, Sanne Dijkstra, Mayke Doorn, Maartje Duzijn, Henriëtte Eijking, Melissa Geldof, Marjolein Gevers, Anke Gielen, Samini de Goeij, Lisa Goossens, Quirine Griep, Sarah Grijns, Renske Hasselerharm, Lisa van Heyningen, Fleur Hiensch, Charlotte Ivanyi, Kim Janssen, Nenya Jochemsen, Anne-Roos Kersbergen, Sylke van der Kleij, Ilse Kolkman, Inte Koopman, Veerle Koot, Meike van Kootwijk, Megan Korthagen, Amber LamorŽ, Tami de Lange, Pien van Leeuwen, Margot Leeuwenburgh, Lisanne van der Lelij, Laura Lems, Isabelle Linders, Nina Loos, Maria Mojet, Carijn Mulder, Hijleke Nauta, Evi Nijhof, Dani Oldenmenger, Willemijn van Olderen, Laura Oosterbroek, Jonna Otten, Maaike van Overstraten Kruijsse, Dorien Peters, Anne-Eva Petersen, Rianne Prins, Ashley Rijst, Carlijn de Rooij, Anna van Rossem, Fenna van Rossum, Wia Ruiter, Mela Sagasser, Bianca Schoneveld, Maartje Schrauwen, Marthe Schöpping, Kitty de Smit, Marleen van Soest, Sarah Tabak, Florentine Timmenga, Géraldine van Veen, Laura van Veen, Tessa van Veen, Sanne Verheul, Emma Verkaaik, Ingmar Visser, Fréderique de Vlam, Sabien van Vliet, Anne Vrieler, Laurie Warmerdam, Maaike Weersma, Sera Weevers, Lia Witteveen, Renee van Zanten, Quirine de Zeeuw, Xiao Xu Zheng, Bo Zweedijk

066: PR3JM

Geen inschrijvingen

067: PR2JM

Geen inschrijvingen

068: PR1JM

Geen inschrijvingen

070: PR3JW

Geen inschrijvingen

071: PR2JW

Geen inschrijvingen

072: PR1JW

Geen inschrijvingen

105: M65

1 inschrijving

106: M70

Geen inschrijvingen

107: M75

Geen inschrijvingen

115: W60

1 inschrijving

117: W70

Geen inschrijvingen

118: W75

Geen inschrijvingen

129: LM75

Geen inschrijvingen

140: LW75

Geen inschrijvingen

146: LEj 4

Geen inschrijvingen